25. 3. 2016

Veselé smoothie

S prvními změnami počasí často přichází také jarní únava a tak mám pro vás recept na jarní vzpruhu. V tomto období je totiž také skvělé doplnit vitaminy. Zkuste to třeba s tímto zdravým smoothie, které každého zaručeně nakopne :) ingredience můžete poupravit podle toho, které chutě jsou vaše oblíbené. 

Mějte krásný den,

Tereza
Budeme potřebovat:

Pro 2 osoby ( na cca 400ml hotového smoothie), příprava: 10 minut

150ml mandlového nebo kokosového mléka
50ml šťávy z červené řepy (domácí nebo kupované - mají např. v DM)
půlka grepu
půlka pomeranče
půlka granátového jablka
pár kapek citronové šťávy, pár kapek limetové šťávy
1 kiwi
hrst malin
dle chuti javorový sirupPostup: Oloupeme si grep a pomeranč a z oloupaného granátového jablka vyjmeme zrníčka. V blenderu smícháme mléko, šťávu z řepy, grep, pomeranč, citr. šťávu, limetovou šťávu, kiwi a maliny. Velmi důkladně rozmixujeme, přidáme javorový sirup. Pokud nemáte tak výkonný blender (já ho taky nemám :)) a vadila by vám zrníčka, můžete ještě vše přecedit přes sítko. 

Dobrou chuť!


Vytisknout recept

5 komentářů:

 1. It looks and sounds delicious, beautiful photos. Lovely blog here btw! Would you like to follow each other on GFC? Please let me know on my blog so I can follow back. Thank you.
  xox
  Lenya
  FashionDreams&Lifestyle

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Thx heaps for dropping by and your sweet comment, I already followed back #107 Please keep in touch. Wishing you an amazing day, kisses.

   Vymazat
 2. Sociální obchodování spočívá v otevření trhů pro každého. Na eToro se můžete spojit, obchodvat a sdílet znalosti s miliony obchodníků a investorů. Navíc můžete kopírovat obchodní rozhodnutí obchodníků, kteří odpovídají vaší strategii. Registrujte se nyní a získejte chytřejší obchodní rozhodnutí využitím rozumu našich obchodníků s nejlepšími výsledky.

  Výměna kdekoli - Váš čas je drahý. Obchodujte na počítači, mobilu a tabletu

  Otevřené obchody na eToro - 227,651,647

  OdpovědětVymazat