2. 4. 2015

Novinky: březen

Novinky v březnu rovná se dobroty a také předpříprava na Velikonoce - hlavně vymyslet, co pro děti a pro hosty, také plánujete? Vloni jsem připravovala mazanec a nádivku podle našich rodinných receptů a také jsem pomalovala vyfouknutá vajíčka, jukněte na odkazy. V březnu jsem konečně ochutnala sůl s tajnou přísadou od Nicolase Vahé a  hned je moje nejoblíbenější, dochutí chleba s máslem stejně dobře jako sofistikovanější jídla. Čaj s karamelem už mám téměř spotřebovaný a chodím si k němu i jen tak nasávat vůni - pozor, je to návykové ). Tesco finest javorový sirup je taky celkem návykový a má velmi jemnou chuť. Doma jsme ochutnali sušenky Lotus Dinosaurus, které zejména děti zaujmou svým názvem a tvarem a po sportovních výkonech jistě oceníte praktické balení po třech kusech, variantu s čokoládovou polevou a cereální bez polevy. Ochutnala jsem také Gervais delicatese s fíky a ořechy, řekla bych, že chuťově je to příjemná změna od klasického gervais, která mě celkem potěšila, mohu také doporučit. Co nového jste vyzkoušeli v březnu vy? 

Březen.5 komentářů:

 1. Sirup mám doma, ale ještě jsem ho nenačala, čekám, až spotřebuji předchozí z Billy :)

  OdpovědětVymazat
 2. Já jsem spíš znovuobjevovala - třeba lásku k tahini, sardinkám a poctivému hrnku kakaa. Samozřejmě ne dohromady :)
  Velikonoce nijak neslavím ani neprožívám, čeká mě práce, ale kolem všichni pečou mazance jak diví :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Poctivé kakao je příjemné, to si také občas ráda dávám. Přeji ti ať jde práce co nejlépe a rychle, ať je také čas na odpočinek/zábavu :) :)

   Vymazat
 3. Sociální obchodování spočívá v otevření trhů pro každého. Na eToro se můžete spojit, obchodvat a sdílet znalosti s miliony obchodníků a investorů. Navíc můžete kopírovat obchodní rozhodnutí obchodníků, kteří odpovídají vaší strategii. Registrujte se nyní a získejte chytřejší obchodní rozhodnutí využitím rozumu našich obchodníků s nejlepšími výsledky.

  Obchod odkudkoli - Čas jsou peníze. Obchodujte na počítači, mobilu a tabletu

  Otevřené obchody na eToro - 227,651,647

  OdpovědětVymazat