29. 1. 2014

Jak si připravuji blog, poznámky, inspirace


Nápady na stylizování jídla a jaké fotky k článkům přidávat si zapisuji do sešitu. Zapisuji si do něj také jídla, která budu v dohledné době vařit, který recept v kterém měsíci připravím a na základě toho seznam, co si musím nakoupit nebo sehnat. Recepty volím podle sezóny a podle našich momentálních chutí. Ještě si do něj lepím různé koláže pel mel móda, květiny, bydlení, design, jídlo. Mám v něm také náčrtky na různé DIY nápady, nápady na dekorace na oslavy, dortů apod., recepty... Inspirací jsou pro mě ostatní blogy, ve větší míře asi zahraniční, internet, Pinterest, časopisy, i samotné kuchařky, často nápady přijdou samy.

Ráda bych Vás v tomto článku také připravila na novinky, na které se můžete na blogu těšit spolu s novou kuchařkou. První změna bude souviset s recepty. Jelikož nechci na blog jen "kopírovat" kuchařky, rozhodla jsem se, že sem budu dávat jen recepty k pokrmům, které ode mě dostanou hodnocení 5 gurmánů (tedy nejlepší možné). Pokud budete mít zájem o jiný recept, napište mi určitě do komentářů! Přidám také sekci Rodinné recepty a v průběhu února se můžete těšit na celkovou designovou změnu blogu.

Těším se na další setkávání, mějte hezký den!

Tereza7 komentářů:

 1. též mám zvláštní sešit, kam si píši jen nápady co týčou blogu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A je to skvělý, že? Já to totiž jinak potom zapomenu.

   Vymazat
 2. Tak už vím, proč mi blogování nikdy nevydrželo - neměla jsem takový krásný sešit a takový propracovaný systém :)

  OdpovědětVymazat
 3. Blogování také více či méně plánuji. :) Nicméně času se teď příliš nedostává :)
  Podobný sešit si vedu také, pouze s rozdílem, že je v elektronické podobě.
  .
  Na změny se těším :) Ale blog mám ráda i ve stávající podobě :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. S časem taky bojuju, takže si to dovedu představit. Děkuju :)

   Vymazat
 4. Sociální obchodování spočívá v otevření trhů pro každého. Na eToro se můžete spojit, obchodvat a sdílet znalosti s miliony obchodníků a investorů. Navíc můžete kopírovat obchodní rozhodnutí obchodníků, kteří odpovídají vaší strategii. Registrujte se nyní a získejte chytřejší obchodní rozhodnutí využitím rozumu našich obchodníků s nejlepšími výsledky.

  Kolektivní rozum Obchodníci, kteří využívají eToro's CopyTrader™, mají o 60 % větší šance na výhru

  Otevřené obchody na eToro: 227,651,647

  OdpovědětVymazat